İstanbul,34798,Türkiye
+905418223821
Fatihtehaliyikama@gmail.com

Fatih Stor Perde Yıkama Temizleme

Fatihte halı yıkama fabrikası, İstanbul Fatih ilçesine halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetleri vermektedir.

Fatih Stor Perde Yıkama hizmetimiz uzman ekiplerimiz tarafında profesyonellikle gerçekleştirilmektedir. Fatih stor perde yıkama firması olarak en kaliteli biçimde yaptığımız temizlik, yıkama işlemlerini büyük bir özveriyle gerçekleştirmekteyiz. Fatihte hizmet veren stor perde yıkama firmaları arasında en iyi stor perde yıkama fabrikasıyız diyebiliriz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz temizlik hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmuş bulunmaktayız. Uzman kadromuzla beraber hızlı hizmetin kapılarını sizler için açık tutuyoruz.

Stor perde yıkama işlemi nasıl yapılıyor?

Stor yıkama hizmetimizde randevu oluşturulan müşterimizin adresine gidilerek mekanizmadan stor perdeler öncelikle sökülüp ücretsiz servisimiz aracılığıyla fabrikaya getirilir. Stor yıkama işlemini gerçekleştirdiğimiz alanda öncelikle storunuzun mekanizmaları sökülür ve yıkama işlemine başlanır. Şunu belirtmek isterim ki stor perde yıkama işlemi sırasında doğal solüsyonlar kullanmaktayız. Hangi ürünü temizlerseniz temizleyin yıkama esnasında kimyasal kullanımı ürüne zarar vermektedir. Kesinlikle kimyasal ürün kullanmaya karşıyız. Kimyasal karışımlar kullanılarak yapılan temizliklerde ürününüz bembeyaz gözükse de yıpranma oluşacağı için ürün zamanlar çürüyerek parçalanmaktadır. Stor perde yıkama hizmeti almadan önce fabrikaya kimyasal ürün kullanıp kullanmadıklarını sormanızın faydasının olacağını düşünmekteyim. Stor perdelerinizin yıkama işlemi tamamlandıktan sonra açık havada kuruma işlemi gerçekleşmektedir.

Fatih Stor Perde Yıkama Fiyatları

Perde yıkama hizmeti alırken fiyat hesaplanması metrekare üzerinden yapılmaktadır. Ürün sayınız veya temizlenecek ürünün boyutu fiyatı doğrudan etkilemektedir. Stor perdelerinizin ölçülerini arama yaparak bildirdikten sonra çağrı merkezimizden yıkama fiyatı alabilir, dilerseniz randevu oluşturarak yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fatihte halı yıkama fabrikası olarak fatih bölgesinde uzun zamandır stor yıkama hizmeti veriyoruz. Fatih stor perde yıkama hizmetimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Uzun zamandır vermiş olduğumuz temizleme hizmetleri sayesinde çalışanlarımız her konuda tecrübe edinmiştir. Tecrübeli bir ekibi olan firmalar temizlik konusunda sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır. Yıkama hizmeti almadan önce fiyat karşılaştırması, hizmet karşılaştırması yaparak daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Bu firmanın fiyatı ucuz bunlar güzel temizlik yapamaz, bu firmanın fiyatı yüksek bunlar kesin kaliteli temizlik yapan bir yer gibi düşünceleri aklınızda yok edin ve detaylı olarak araştırın. Kalite tesadüf değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir