İstanbul,34798,Türkiye
+905418223821
Fatihtehaliyikama@gmail.com

Fatih Koltuk Yıkama Temizleme

Fatihte halı yıkama fabrikası, İstanbul Fatih ilçesine halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetleri vermektedir.

Fatih koltuk yıkama temizleme hizmetimiz İstanbul Fatih bölgesine verilmekle beraber yerinde yıkama şeklinde yapılmaktadır. Koltuk yıkama fatih olarak binlerce tüketici koltuk yıkama hizmeti almak istemektedir. Koltuk yıkama hizmeti almak isteyen kullanıcıların akıllarındaki ilk sorulardan bir tanesi koltuk yıkama nasıl yapılır, koltuk yıkama fiyatları uygun mu soruları olmaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Fatih koltuk yıkama hizmetimiz doğal solüsyonlar kullanarak gerçekleştirilen yerinde yıkama şeklidir. Koltuk yıkama işlemini yapacak olan arkadaşlar gelmeden önce koltuk yıkama bölümünde halı varsa kaldırılır. Daha sonrasında alanın genişliğine göre hazırlıklar yapılır ve koltuk yıkama jeli ılık bir suyla karıştırılarak hazır duruma getirilir. Vakum cihazı kullanıma hazırlandıktan sonra koltuklar kanepe şeklindeyse yatırılarak hazırlanmış solüsyon bir sünger yardımı aracılığıyla koltuk yüzeyine temas ettirilir. Koltuğun cinsine göre koltuk fırçalama makinesi yardımıyla veya normal bir fırçayla yüzeydeki solüsyon yüzeye tamamen temas ettirilir ve dokular arasında yer alan kir yumuşatma işlemi gerçekleştirilmiş olur. En önemli kısım ise vakum cihazı ile gerçekleştirilen işlem olmaktadır. Koltukta su kalması vakum cihazıyla güzel çekim yapılmaması koltuğun kirli kalmasına sebebiyet verecektir. Bu yüzden vakum cihazı kullanılırken belli bir hizada, sıralı bir şekilde çekim işlemi gerçekleşmelidir. Bu yolların izlenmesi durumunda başarılı bir işlem gerçekleştirilmiş olur ve koltuklarınız tertemiz olur.

En ucuz koltuk yıkama vardır ama bizler bunu en iyi koltuk yıkama mantığıyla düşünmekteyiz. En ucuz koltuk yıkama yoktur, en iyi koltuk yıkama vardır. Koltuk yıkama işlemi kişiden kişiye değiştiği için ucuz olması değil, yıkamanın ne kadar başarılı olduğuyla doğru orantılıdır. Herkes koltuk yıkar fakat koltuk ne kadar temiz olabilir. Uzman ekibimizle beraber Fatih koltuk yıkama hizmetinde her geçen gün yeni başarılara imza atıyor ve müşteri portföyümüzü her geçen gün sayıca arttırıyoruz.

Fatih Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları firmamız tarafından en uygun şekilde ayarlanmaya çalışılmıştır. 100 TL’den başlayan fiyatlarla beraber koltuk sayısı, minder sayısı, koltuğun cinsi, kumaşın cinsi, koltukların büyüklüğü bu fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ayrıca Yemek masası sandalyeleri de bu diyatın içine ekstra olarak dahil edilmektedir. İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine de ücretsiz servislerimizle beraber hizmet vermekteyiz. İstanbul’da koltuk yıkama bir ihtiyaç olduğu için çok yoğun talep almaktayız. Ayrıca zaman zaman yapmış olduğumuz kampanya fırsatlarını sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlarla görebilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

İstanbul koltuk yıkama hizmeti için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alarak randevu oluşturabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir