İstanbul,34798,Türkiye
+905418223821
Fatihtehaliyikama@gmail.com

Fatih Halı Yıkama Temizleme

Fatihte halı yıkama fabrikası, İstanbul Fatih ilçesine halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetleri vermektedir.

İstanbul ilçelerinden Fatih bölgesine halı yıkama hizmeti veren Fatihtehaliyikama fabrikası organik ürünlerle hijyenik halı yıkama hizmeti vermektedir. Fatih halı yıkama fabrikaları arasında kısa zamanda popülerlik yakalayarak yüzlerce memnun müşteri portföyü oluşturmuş bulunmaktayız.

Fatih halı yıkama
Fatih halı yıkama temizleme

Fatih halı yıkama temizleme hizmeti almak isteyen tüketiciler yüksek oranda bizi tercih etmektedir. Son teknolojik araçlarımız ve uzman kadromuzla sizlere hijyenik bir temizliğin kapısını aralıyoruz.

Doğal ürünlerle yapılan temizlik yıkama işlemleri sağlık açısından da daha önem arz etmektedir. Kimyasal ürün kullanan yerler de halılarınızın dokuları zarar göreceği gibi sağlığınız da olumsuz etkilenecektir. Halı temizliği yaptıracak tüketiciler halı yıkama fabrikası araması yaparken dikkatli ve seçici olmalıdır.

Evimizin güzelliğini ön plana çıkaran halılarımız ayrıca sürekli olarak vücudumuzla temas halindedir. Halılar ortamdaki tozu ve kiri dokularının içine hapsettikleri için ortalama 6 aylık periyotlarda yıkanması gerekmektedir. Halılar yıkama işlemine girerken cinslerine göre ayrılmalı ve birbirlerine karıştırılmamalıdır. Bazı kalitesi düşük olan halılar renk salarak diğer halıların bozulmasına sebebiyet verebilir.

Fatih Halı Yıkama Temizleme Fiyatları

Makine halı yıkama Temizleme M2 Fiyatı 7 TL

Shaggy halı yıkama Temizleme M2 Fiyatı 8 TL

Yün halı yıkama temizleme M2 Fiyatı 15 TL

Step halı yıkama temizleme M2 Fiyatı 20TL

Halı yıkama fiyatları üst kısımda yer almaktadır. Belirli dönemlerde halı yıkama kampanyaları olduğunda fiyatlar sosyal medya hesaplarımız üzerinden yayınlanmaktadır. Belirli dönemlerde kampanyalı fiyatlarımız paylaşılmaktadır.

Halı yıkama temizleme hizmeti almak isteyen kullanıcılarımıza otomatik makinelerde el değmeden yıkama yapıldığını da ayrıca belirtmek isterim. Yıkama işleminin ardından halılarınız durulama, sıkma ve kuruma evrelerinden geçer. En son işlem olarak tamamen kurumuş olan halılarınız kalite kontrol aşamasında incelenerek paketleme işlemine geçer ve teslimata hazır duruma gelir.

Halı yıkama işleminde leke çıkarma durumunun garantisi olmasa da çoğunlukta halılarda yer alan lekeler çıkmaktadır. Pişmiş lekeler, dokulara tamamen işlemiş lekeler çıkmayabiliyor. Biz bu lekelere inatçı lekeler diyoruz. Özel halı cinslerinde özellikle leke çıkarma solüsyonları kullanılmaz. Bunun tek nedeni halının zarar görme riski olmasıdır. Firma seçimi yaparken yıkama hakkında bilgi alarak doğru firma seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir